Spread the love

Armando Palacios פתח את המסעדה הראשונה שלו בשכונת ריבר אוקס ביוסטון בשנת 1978. Armando’s הפכה מאז למסעדת טקס-מקס אייקונית שעדיין משגשגת היום ותחגוג השנה 45 שנה להיווסדה.

במשך עשרות שנים, פאלאסיוס הפעיל את המסעדה הבודדת שלו, אבל ב-2017 הוא ואשתו סינדה פתחו את Mandito’s, הלא הוא “ארמנדו הקטן”, בראונד טופ, טקסס, בערך באמצע הדרך בין יוסטון לאוסטין. גרסה סתמית זו בסגנון קנטינה של המקום שלהם ביוסטון מגישה פאג’יטות, אנצ’ילדות, טאקו דגים, שעועית שטוגנה פעמיים ומרגריטות טריות.

“בשבילי, עסקים זה הכל על תזמון”, אמרה סינדה פאלאסיוס, בעלים משותף ומנכ”ל Palacios Murphy Hospitality Group.

ארמנדו פאלאסיו החזיק בנכס ב-Round Top במשך 30 שנה, ולרבים מלקוחותיהם ביוסטון יש בתים שניים, חוות או חוות באזור. בני הזוג עודדו בקביעות לפתוח מסעדה בעיירה, המתגוררת באוכלוסייה זעירה של כ-100 תושבי קבע בלבד, אך יש בה חנויות ידידותיות למבקרים, גלריות ומסעדות, ומושכת מאות אלפי משתתפים ל-Round Top Antiques פעמיים בשנה. יריד.

סינדה פאלאסיוס קוראת ל-Round Top נסיגה יומית מחיי העיר שמושכת דמוגרפיה מעניינת של מבקרים, והיא משווה את זה להמפטונס או לקוטסוולדס עבור טקסנים. כשפנו אליה ולבעלה בנוגע להשתלטות על מסעדת טקס-מקס שנסגרת, הם עשו את הצעד.

“החלטנו שזה רעיון טוב לגוון את החברה שלנו אם יקרה משהו לנכס ביוסטון, עם מפתחים כל הזמן בשוטטות”, הסביר פאלאסיו. היא ובעלה ראו בהרחבת Round Top ניסוי מעבדה, והצלחתו הביאה לכך שהם פתחו רעיונות נוספים.

מאז, קבוצת המסעדות החדשה שהוקמה Palacios Murphy הייתה עסוקה. הם פתחו מסעדה איטלקית בשם Lulu’s ב-Round Top בשנת 2018, ואחריה מיקום ביוסטון בשנת 2021. הם גם הבעלים של מלון לולו בן 14 החדרים ו-Popi Burger הסמוך, המגיש המבורגרים, נקניקיות וכריכים, גם ב-Round Top. כעת הם מתכוננים לפתוח מיקום שני של מנדיטו בתחילת 2023 בפרבר בלייר של יוסטון.

Mandito’s החדש עוצב בשיתוף עם האדריכל הניו יורקי רוקו דיליאו ויושב 165 אורחים בין חדר האוכל לפטיו עם בקרת טמפרטורה.

התפריט יעקוב במידה רבה אחר מיקומו המקורי של מנדיטו ויכלול מועדפים כמו קערת הבוריטו “המפורסמת בעולם”, בתוספת אנצ’ילדות, טאקו ושאר קלאסיקות טקס-מקס. האורחים יכולים גם לצפות לכמה אפשרויות על בסיס צמחי, תפריט ילדים יצירתי, ותוכנית בר מחודשת, עם מגוון קוקטיילים מקוריים ומרגריטות. רבות מהמנות יעשו שימוש ב-BE&SCO Press and Oven, שיכול להכין 900 טורטיות בשעה.

“אנחנו מאמינים שאוכל הוא אחת הדרכים החשובות ביותר לספר סיפור, ולטקס-מקס יש הרבה מה לומר”, אמרה סינדה פאלאסיוס. “במשך למעלה מ-50 שנה, הסיפורים של מטבח הטקס-מקס זכו להתעלמות רבה, בדומה לאנשים שהפכו את האוכל לאיקוני, ואנחנו רוצים לשמר את הסיפורים האלה ולספר אותם לעולם. הבאת מנדיטו לבלייר היא צעד נוסף לקראת השגת היעד השאפתני הזה”.

אלכס קורלי, ה-COO של Palacios Murphy, אמר שהקבוצה עובדת כעת על פתיחת שלושה מקומות נוספים בשנה וחצי הקרובות, כולם באזור יוסטון, והוא צופה קצב צמיחה מואץ שבסופו של דבר יוציא אותם מהאזור.

“אנו מבורכים בעובדה שצוותי התפעול והמנהלים שלנו פעלו בהצלחה במגוון רחב של שווקים, כולל אך לא רק וושינגטון הבירה, מרילנד, וירג’יניה, אילינוי, קליפורניה, ניו יורק, פילדלפיה, קולורדו, צפון ודרום קרוליינה , מסצ’וסטס, קונטיקט וג’ורג’יה, כמו גם מיקומים בינלאומיים”, אמר קרלי. “אנו יכולים לומר בבטחה שאף אחד מהשווקים הללו אינו מחוץ לשולחן עבורנו.”